DENİZBANK MÜDÜRÜ YUVAYAPAN, EMEKLİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

DENİZBANK MÜDÜRÜ YUVAYAPAN, EMEKLİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

Denizbank Anamur Şube Müdürü Uğur Yuvayapan, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank’ın geliştirdiği Emekli Bankacılığı ile emeklilere yönelik fırsatlar sunmaya ve etkinlikler düzenlemeye devam ettiğini söyledi.
Bu haber 2017-08-14 16:10:33 eklenmiş ve 2221 kez görüntülenmiştir.

Bankanın Anamur şube müdürü Yuvayapan, kampanyaların yanı sıra emeklilerin birçok bankacılık hizmetinde de ayrıcalıklı olduğunu ifade ederek,’ Emeklilerimiz Şubelerde sıra beklemeden işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebilirlerken, maaş hesabının bulunduğu şubelerinin haricinde diğer DenizBank şubelerinden de maaşlarını çekmek istediklerinde herhangi bir ücret ödemiyorlar. İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde indirimli faiz oranları, diğer bankalardaki kredi borçları için özel taksit ve vade avantajlarından faydalanabiliyor, uzun yıllar çalışıp biriktirdiği birikimlerine ise özel mevduat faiz oranı ile daha fazla değer katabiliyorlar. Emekliler ayrıca marka işbirlikleri ile birçok indirim kampanyasından da faydalanabiliyorlar ’şeklinde açıklamalarda bulundu.
DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark da  yaptığı  yazılı açıklamada;DenizBank, yıllarca çalışmış, üretmiş ve ülkemizin yarınlarının inşasında önemli rol oynayan emeklilerimizin hayatını Deniz’de güzel kılmak için var gücüyle çalışıyor.
Türkiye’de 12 milyona yakın emeklimiz bulunuyor. Emeklilere verilen değerin ülkelerin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergelerinden biri olduğunu düşünüyoruz. DenizBank ailesi olarak amacımız, emeklilerimizin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmenin yanında sosyal hayatlarına da dokunmak ve bu güzel dönemlerini daha keyifli ve dinamik geçirmelerini sağlamak.
İmzaladığımız protokol kapsamında, emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma sözü veren emeklilerimiz 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı yakalıyor.
Üstelik emekli tanıdıklarını bankamıza yönlendiren tüm müşterilerimize yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyoruz.
Kampanyalarımızın yanı sıra emeklilerimiz birçok bankacılık hizmetinde de ayrıcalıklı. Türkiye’deki 704 şubemizden öncelikli hizmet alabilen emeklilerimiz, 5 bini aşkın DenizBank ve PTT ATM’sinden ayrıca yurtdışında ki tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme işlemi yapabiliyor. Şubelerimizde sıra beklemeden işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorlar. İhtiyaç, Taşıt ve Konut kredilerinde indirimli faiz oranları, başka bankalardaki kredi borçları için özel taksit ve vade avantajlarından faydalanıyor, uzun yıllar çalışıp biriktirdikleri birikimlerine özel mevduat faiz oranı ile daha fazla değer katabiliyorlar.  Ayrıca marka işbirliklerimiz ile emeklilerimiz birçok indirim kampanyasından faydalanabiliyor.’ İfadelerine  yer verdi.
Türkiye’de sadece emeklilere özel tasarlanmış ilk kredi kartı olan Emekli Bonus ile özel birçok ayrıcalık sunulduğuna dikkat çeken  Özark,’Emeklilerimiz alışverişlerini taksitlendirebiliyor, yapılan harcamalardan bonus kazanabiliyor.
Anlaşmalı üye işyerlerinden indirimli alışveriş yapan emeklilerimiz elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarına dönemsel kampanyalarla indirim kazanabiliyor. Eczane, market vb. harcamalarında indirim fırsatları ile tesisat arıza, çilingir, cam kırılması gibi durumlarda da birçok avantajlı hizmetten faydalanabiliyorlar.’ Dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop