ŞEN-ŞAKRAK GRUBUNA ANAMURLULAR GIPTAYLA BAKIYOR

ŞEN-ŞAKRAK GRUBUNA ANAMURLULAR GIPTAYLA BAKIYOR

Anamur’da her kesin gıpta ile baktığı ve Anamurluların “Şen-Şakrak” grubu adını verdiği ve Arkadaşlık birlikteliğinin en güzel örneğini sergileyen grup prensipleriyle de adlarından sık, sık söz ettiriyorlar.
Bu haber 2017-03-23 09:41:08 eklenmiş ve 3252 kez görüntülenmiştir.

ECZ.Koray Heybeli, Dr. Taner Kafadar, Hıdır Çelik, Feridun Torunoğlu,Dt. Bora Güven, Kaan Ceren, Yener Adil ve Emin Çilingir haftanın belirli günlerinde değişik mekânlarda bir araya gelerek iş yorgunluklarını hakkıyla gideriyorlar.
“Şen-Şakrak” grubu organize ettikleri birliktelik toplantılarına katılmayanlara grup kahvaltısı ve akşam yemeği cezası veriyorlar. Alınan toplu karar çerçevesinde Grup üyesi bu cezayı uygulamak zorunda kalıyor.
Son akşam yemekli toplantıya katılamayan Dr. Taner Kafadar tüm grupta bulunan arkadaşlarına cezalı olarak sabah kahvaltısı vererek alınan karara uyum sağladı.
Şen-Şakrak grubu sabah kahvaltısında esprilileriyle çıta yükseltirken, bir sonraki toplantının kararını aldılar.
İşi gereği Mersin’e giden Emin Çilingir Sabah kahvaltısına katılamadığı için cezalı duruma düştü, Önümüzdeki günlerde grubun bir araya geleceği akşam yemeğini Emin Çilingir ödeyerek karara uyum sağlayacak.
Anamur’un gıpta ile baktığı “Şen-Şakrak” grubu Nisan ayı içinde Alanya’da yeni bir organizasyona imza atacaklar.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer MAGAZİN haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop