35 Yıllık Kuruluş Şemgay Ticarete Teşekkür

35 Yıllık Kuruluş Şemgay Ticarete Teşekkür

Anamur Vergi Dairesi'nin tespit ettiği, gelir vergisinde yüksek beyanda bulunan, vergilerini düzenli ve zamanında ödeyen mükelleflere Vergi Dairesi tarafından teşekkür belgesi verildi.
Bu haber 2020-11-27 21:52:13 eklenmiş ve 388 kez görüntülenmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vergi Dairesi Müdürü Kuddusi Akdağ ve Müdür Yardımcısı Abdullah Kırnık,35 Yıllık Kuruluşun(Şemgay Ticaret) sahibi iş insanı Mehmet Yıldız ve oğlu Mustafa Yıldız’ı işyerlerinde ziyaret ederek teşekkür belgelerini verdi.
35 Yıllık  köklü  bir kuruluşu yöneten  iş insanı  Mehmet  Yıldız,Vergi vermenin ve işini gerektiği gibi yapmanın bereket getireceğine inandığını belirterek,”"Vatanımıza milletimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Vergi vermekten onur duyuyorum. Ben kazancın verilen vergiyle bereketli olacağına inanıyorum. 35 Yıllık  bir kuruşuz Vergiden hiç kaçmadım, kaçmam da. Söylediğim gibi kazancımın bereketli olması için vergimi veriyorum.
Ülkemizin kalkınması için vergi vermek durumundayız." diyerek Vergi Dairesi Müdürü  Kuddusi Akdağ  ve Müdür Yardımcısı Abdullah Kırnık’a  teşekkür etti.
Genç iş insanı  Mustafa Yıldız  ise, geçmişi  35  yıllık  bir kuruluş olan  Şemgay  Ticaret elbette bu günlere  gelmesinde  güvenirliğin  önemine  vurgu yaparak,” gerek  müşterilerimize  karşı  gerekse   devlete  olan  sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Güven  duygusu  çok önemli. Mükellef olarak görevlerimiz var. Şirketimizin Muhasebecisi Durmuş Aslan, sağ olsun,herşeyin  düzenli  olmasını bizim  kadar  önemsiyor. Vergileri zamanında ödeyerek hassasiyet gösteriyor.” Diye konuştu.

 

 


ETİKETLER : Mehmet& Mustafa Yıldız Şemgay Ticaret
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri


Yazarlar

GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Avrupa Haberleri


Copyright © 2021 Yeni Anamur. Tüm hakları saklıdır.