ANTSO’dan, Bozyazı da Öğrencilere Eşofman

ANTSO’dan, Bozyazı da Öğrencilere Eşofman

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) İhtiyaç sahibi öğrencilere eşofman yardımında bulundu.
Bu haber 2018-12-05 13:10:36 eklenmiş ve 4130 kez görüntülenmiştir.

Her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımında bulunan ANTSO, bu yılda Anamur ve Bozyazı İlçelerinde belirlenen öğrencilere eşofman yardımında bulundu. Çeşitli okullarda belirlenen öğrencilere eşofmanlar okul idarecilerine teslim edildi.
Anamur Kaymakamı Hayati Taşdan’ın,  makamında temsili olarak düzenlenen dağıtıma ANTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Ayhan Şen, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Deniz, Bozyazı Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin ve okul idarecileri katıldı.
Kaymakam Taşdan, Devletin Sosyal Yardımlaşma Vakfı vasıtasıyla ihtiyaç sahibi ailelere ve eğitim gören öğrencilere destek olduğunu belirterek, Sivil Toplum Kuruluşlarının da destek vermelerini önemsediğini ifade ederek, yardım yapılan ailelerin kamuoyu tarafından bilinmemesinin daha doğru olduğunu söyledi.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu da, ‘Anamur Ticaret ve Sanayi Odasının üst çatısı olan TOBB nezdinde her yıl geleneksel hale getirdiğimiz kışa yakın dönemde ihtiyacı olan öğrencilere bu yıl da eşofman yardımında bulunuyoruz. TOBB eğitime büyük önem veriyor. En hayırlı yatırım insanlara yapılan yatırımdır. Sosyal konularda da üzerimize düşeni yapacağız.’dedi.
Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz ise, Milli Eğitim Müdürünün okul müdürleri ile yaptığı istişareler neticesinde öğrenciler tespit edildi. Bozyazı da 116 adet eşofmanı okul idarecileri aracılığı ile çocuklarımıza ulaştırıyoruz. ’ Dedi.
Kızılca Birleştirilmiş Sınıflı  İlkokulu,Kökobası İlkokulu,Tekeli İlkokulu,Kaledibi Şehit Turhan Kılıç ve Şehit Murat Nambar ortaokulu,Kötekler İlkokulu ve Gazi Ortaokulu,Beyreli  İlkokulu ve  Lütfiye Keskin İlkokulu öğrencilerine  eşofman  armağan edildi.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop