Akdeniz İlkokulu Müdürü Gündoğdu’dan, Öğretmenlerine jest

Akdeniz İlkokulu Müdürü Gündoğdu’dan, Öğretmenlerine jest

Akdeniz İlkokulu müdürü Mesut Gündoğdu, kurumda görev yapan 30 öğretmene öğretmenler günü jesti yaptı.
Bu haber 2018-12-04 14:56:03 eklenmiş ve 1975 kez görüntülenmiştir.

Öğretmenler gününde yoğunluk nedeniyle, kutlama yapamadıklarını belirten Okul müdürü Mesut Gündoğdu, kurumda görev yapan öğretmenlere, öğretmenler odasında öğle yemeği sürprizi yaptı.
Kurumun kantin işletmecisi Songül Demirel, tarafından hazırlanan, öğle yemeğinde müdür yardımcısı Ayşe Özer de Müdür Mesut Gündoğdu’ya, öğretmenler adına tablo armağan etti.
T
üm insanların yetişmesinde ve hayatı öğrenmesinde öğretmenlerin katkısı olduğunu, topluma hizmet veren her mesleğin saygın olduğunu, ancak bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleğinin ayrı bir kutsallık taşıdığını ifade eden Gündoğdu, “Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği 24 Kasım 1928 tarihinden itibaren, öğretmenler günü kutlanmaktadır. Öğretmenlerimiz bizim için kutsaldır. Bireylerin yetişmesinde, ülkenin kalkınmasında önemli görevler üstlenen öğretmenlerimizi anlatmak için bir gün yetmez. Eğitim ve öğretimi kendilerine ideal edinen tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun" dedi.
Öğretmenler ise, ‘bizlerde Akdeniz İlkokulu öğretmenleri olarak müdürümüze bu jestinden dolayı teşekkür ediyor öğretmenler gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz’  şeklinde konuştular.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop