BAKIR, ÇALIŞMALARINDA ÇITA YÜKSELTİYOR

BAKIR, ÇALIŞMALARINDA ÇITA YÜKSELTİYOR

CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı Mustafa Bakır çalışmalarını çıta yükselterek sürdürüyor.
Bu haber 2018-11-09 14:33:26 eklenmiş ve 355 kez görüntülenmiştir.

Anamur’da sivil toplum kuruluşları, kent’in dinamikleri ve kanaat önderlerinin desteğini arkasına alan Bakır, adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.
“Bu göreve talip olmadan önce demokratik kitle örgütlerinde yıllarca görev alıp kurumları yönettim. Partimin yıllarca ilçe, il yöneticiliğini yaptım. Altı yıl Anamur Eğitim-Sen temsilcilik başkanlığı yaptım. Nükleer karşıtı platform ve yeni kuşak köy enstitüleri derneği Anamur sözcülüğünü yaptım.
Seçildiğim her görevi başarı ile yürüttüm. Kişisel hiçbir hesabım olmadı. Toplumsal mücadelenin içinden geliyorum. Yaşadığım kent
i ve içinde yaşadığım toplumu iyi tanıyorum. Çağdaş planlı gelişen, yaşanabilir bir kenti hepimiz hak ediyoruz.” Dedi.
Bakır açıklamasını şöyle sürdürdü.

“Kapitalist sistemin insanlığa, doğal çevreye yaptığı tahribatı biliyoruz. Kentlerimizi, doğayı bir rant alanı olarak kullanmasına karşı çıkarak yıllarca mücadele alanlarında olduk. Geçtiğimiz her sokakta, meydanlarda anlatıla gelen erdemli siyasi söylemler kadar yeni umutlar yarattık.
Bu topluma size güveniyorum görev verilirse birlikte başarabileceğimizi biliyorum.”
Şeklinde konuştu.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop