MHP’li A.Adayı Ahmet Seyhan Ankara’da Temaslarını Sürdürüyor

MHP’li A.Adayı Ahmet Seyhan Ankara’da Temaslarını Sürdürüyor

MHP Anamur Belediye Başkan aday adayı Ahmet Seyhan Ankara’da temaslarını sürdürüyor.
Bu haber 2018-11-08 15:53:17 eklenmiş ve 420 kez görüntülenmiştir.

MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi de olan Ahmet Seyhan, MHP Genel merkezinde partinin dinamikleri ve kanaat önderlerini yoğun bir temas içinde kulis faaliyetini sürdürüyor.
MHP Mersin milletvekilleri başta olmak üzere genel başkan yardımcıları ve teşkilatlardan sorumlu genel merkez yöneticileri ile istişarelerini sürdüren Seyhan aday olduğu takdirde Anamur içini hazırladığı plan.proje ve hedefleri konusunda istişarelerini yapıyor.
Ankara’da bilgi-birikim ve iletişim konularında oldukça yol alan Seyhan, aday olabilmesi konusunda MHP Genel merkezinde destek arayışlarını sürdürüyor.
Kısa bir süre sonra Anamur’a gelerek saha çalışmalarına dönecek olan Seyhan, Anamur’a özgü sorun ve önerilere bağlı olarak hazırladığı dosyaları ise genel merkez yöneticilerine vererek, görüşme yaptığı genel merkez yöneticilerini Anamur konusunda bilgilendiriyor.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop