Erdinç: ‘33 Proje ile Emin adımlarla geliyorum’

Erdinç: ‘33 Proje ile Emin adımlarla geliyorum’

Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerde, MHP’den Anamur Belediye Başkan Adaylığına müracaatını yapan, Toroslar Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Erdinç, sosyal medya hesabından,’ Az kaldı Anamurlum, 33 plakalı ilde 33 yıllık tecrübe, 33 Proje ile Emin adımlarla geliyorum.
Bu haber 2018-11-08 14:31:14 eklenmiş ve 1066 kez görüntülenmiştir.

Türkiye nefesini Anamur’dan alacak!’  diyerek Anamurlulara mesaj verdi.
Sosyal medyayı en aktif kullanan Belediye Başkan Aday Adayı olarak dikkat çeken İbrahim Erdinç,’Anamur  Ülkemizin  en nadide ilçelerinden biri.Akdeniz’in incisi  dediğimiz ilçemizde,tarih, doğa  iç  içe, verimli tarım alanlarıyla  yer altı ve yer üstü zenginlikleriyle  adından her daim   övgüyle söz ediliyor.
Anamur’umuzun hak ettiği tüm projeleri hayata geçirmek için ben hazırım. Parti Genel Merkezim Aday gösterdiği takdirde, tüm Anamurluların Belediye Başkanı olacağımdan en küçük kuşkum yok. 
Anamur halkı  günü birlik değil, Anamur’umuzu  geleceğe taşıyacak projelerin hayata geçmesini  hak ediyor. Günlük rutin işlerle bir belediye başkanının uğraşmasına gerek yok. Belediye Başkanı Proje üretir ve gerçekleştirir, sürekli ileriye bakar.
Allah bu görevi nasip ederse Anamur halkının oyunu hak eden bir Belediye Başkanı olacağım’  dedi.

İBRAHİM ERDİNÇ KİMDİR?

12.04.1966 Anamur doğumlu. İlköğrenimi Anamur Kıbrıs İlköğretim Okulu’nda, orta öğrenimini temel eğitimde ve lise öğrenimini de ikinci sınıfa kadar Anamur Lisesi’nde okuyan Erdinç, abisinin görevi gereği İstanbul’a taşınmak zorunda kaldı ve İstanbul Levent Lisesi’nden mezun oldu. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümü mezunudur. Ankara’da Devlet Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü’nde göreve başladı. Ardından 1 sene sonra Nevşehir Belediyesi 3194 sayılı imar kanunun 18 madde uygulamasını gerçekleştirmek için çalışmaya başladı. Orada iki sene görev yaptı. Akabinde 1989 yılında Tarsus Belediyesi İmar Limited Şirketi’ne teknik müdür olarak atandı. Orada görev yaptığı süreç içerisinde Çukurova Kentsel Gelişme Bölgesi Projesi’nde şantiye şefliği yaptı. Ülküköy Toplu Konut Projesi’nde şantiye şefliği ve teknik müdürlük görevini yürüttü. 640 konutluk projenin kısa zamanda gerçekleşmesini sağladı. Burhanettin Kocamaz ile 10 yıl belediyecilik görevini üstlendi. Tarsus Belediyesi’ndeki 10 yıllık süreç içerisinde çeşitli görevlerde yer alan İbrahim Erdinç’in en dikkat çeken projesi de Nusret Mayın Gemisi’ni Mersin’de jilet olmaktan kurtarıp Tarsus’ta müzeye dönüştürülmesinde emeği geçen en büyük bürokratlardan birisi oldu. 2004 yılında Toroslar Belediye’sine nakil olarak gelen İbrahim Erdinç, 6 ay başkan danışmanlığı görevinden sonra Park Bahçeler Müdürlüğü’ne 4 yıl önce de aynı zamanda Toroslar Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanarak meslek hayatında tam 33 yılı geride bıraktı. İbrahim Erdinç, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop