Ali Ülkü’nün CHP İl Merkezinde Yaptığı Sunum İlgi Gördü

Ali Ülkü’nün CHP İl Merkezinde Yaptığı Sunum İlgi Gördü

CHP Anamur Belediye başkan aday adayı Ali Ülkü’nün CHP Mersin İl Başkanlığında yaptığı sunum katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü,büyük beğeni aldı.
Bu haber 2018-11-08 09:14:28 eklenmiş ve 1781 kez görüntülenmiştir.

CHP Mersin İl yönetim kurulu üyeleri, Kadın kolları yöneticileri ve kadın üyeler, İl gençlik kolu yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda gençler ile parti üyelerinin katıldığı toplantıda konuşan Ali Ülkü, önce kendini tanıttı, siyasi yaşamından kesitler sundu. Ören Belediye Başkanlığı zamanlarına dönük çalışmaları hakkında örnekler sergiledi, CHP, DSP ve SHP’de görevleri ve yaptığı siyasi çalışmalardan kesitler sundu.
Coşkulu kalabalığa konuşan CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı Ali Ülkü burada verdiği sunum’da şu ifadelere yer verdi.
“Anamur doğup büyüdüğüm kent ve benim sevdam.Gelişmiş,mutlu,huzurlu ve yaşanılası bir Anamur olması en büyük hedefim,halkın katılımının sağlandığı bir Belediyecilik anlayışı,başarılı ve çalışkan bir Belediye başkanı ve güçlü bir ekip ile gerçekleşeceğine inanıyorum..
Her şey hayal etmekle başlar.Hayaller umut ve gelecektir.Sosyal demokrat,halkçı,katılımcı,ayrıştırmayan bir Belediyecilik anlayışını iki dönemdir özleyen Anamur halkına hak ettiği hizmeti kavuşturmak için aday adayı oldum..Bu bağlamda,Anamur için gerçekleştirmeyi planladığım kısa ve uzun dönemli hedeflerim var.” Dedi.
CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı Ali Ülkü, verdiği sunumda projeleriyle ilgili hazırladığı dosyayı il yönetim kurulu, Kadın kolları ve gençlik kolları yöneticilerine sundu. Ülkü’nün dosyasında Çevre yolu projesi,Konut projesi,turizm projeleri,mahalle geliştirme projeleri,sosyal ve toplumsal projeler,çevre koruma ve düzenleme projeleri geniş ayrıntılarıyla yer aldı.
Toplantı sonunda katılımcılar, çeşitli bölgelerden il başkanlığına gelerek sunum yapan Belediye Başkan Aday adayları arasında konulara çeşitli açılardan daha güçlü bir şekilde hakim olan ve güçlü bir performans gösteren Ali Ülkü’yü,katılımcılar tek tek  tebrik ettiler.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop