Deniz’den, Doğum Gününde A.Adaylığı Açıklaması

Deniz’den, Doğum Gününde A.Adaylığı Açıklaması

iş adamı Durmuş Deniz, Cumhuriyet Halk Partisinden Aday Adaylık başvurusunu, doğum gününde yoğun bir katılımla doğum gününde gerçekleştirdi.
Bu haber 2018-11-05 15:58:07 eklenmiş ve 1238 kez görüntülenmiştir.

A.adaylığı açıklamasında gelen partilileri ve dostlarını Eşi ve çocuklarıyla birlikte  karşılayan Durmuş Deniz’in, aday adaylığı açıklama toplantısına CHP eski milletvekili Ersoy Bulut, Belediye Başkan Aday adayları Ayhan Güven, Ali Ülkü ve Meltem Eroğlu, CHP il yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Alıçlı, eski ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, belediye başkanları, meclis üyeleri muhtarlar, sivil toplum örgütü başkanları ve yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.
Programın  sunumlarını  Umut Deniz,  açılış  konuşmasını ise  İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır yaptı.  CHP´nin tüm aday adaylarının hepsinin birbirinden değerli olduğuna dikkat çeken Yeşilçayır, “Diğer aday adaylarımızla  birlikte bu yola çıkan aday adayımız Durmuş Deniz´i bu medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” Dedi. 

Daha sonra kürsüye  çıkan Belediye  Başkan a.adayı Durmuş Deniz, Anamur  hizmet  veren  belediye  başkanlarına  teşekkür  ederek başladığı konuşmasında,“Anamur Belediyesinin kurulduğu ilk günden bu yana hizmet etmiş tüm belediye başkanlarımızı huzurlarınızda saygıyla anıyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Aramızdan ayrılanlara Allahtan rahmet diliyorum, kalanlara sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum.” Dedi.
Deniz;’Birimiz hepimiz, hepimiz Anamur için sloganı ile yola çıkmamı isteyen Cumhuriyet Halk Partili sizler ve Anamur halkının isteği üzerine, Cumhuriyet Halk Partisi´nden aday adayı oldum. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde başkan adayı olmak için karşınızdayım. Bana olan güven ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Almak istediğim bu önemli görevin sorumluluğu ve bilincindeyim. Anamur’a hizmet için sizlerin desteğini alarak yola çıktım.’ Diye konuştu.
Deniz konuşmasının bu bölümünde; “Şundan emin olun ki, ‘Katılımcı belediyecilik´ anlayışıyla, Anamur´umuzun ve halkımızın gereksinimlerini, öneri ve isteklerini göz önüne alarak yapacağıma söz veriyorum. Sizleri utandırmayacağım.  Allah izin verirde bu görevi üstlenirsem, benim başkanlığım döneminde belediyeyi hep birlikte yöneteceğiz ve hep birlikte mutlu bir yaşamın paydaşı olacağız.” Dedi. 

Siyasi Hayatımda Ticari Hayatımda Tertemiz 
30 yıldır Anamur’da siyaset ve ticaret yapmakta  olduğunu  belirten CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı  Durmuş Deniz; “Allah´a şükür, ticari hayatımda, siyasi hayatımda tertemizdir. Dürüstlük ve çalışkanlığımı bütün Anamur halkı biliyor. Beni ticaret ve  siyasetten de tanıyan ve kefilim sizlersiniz. İlçemizde faaliyet gösteren Muz-Der, Ziraat Mühendisleri Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, TEMA gibi birçok sivil toplum örgütünde başkanlık ve yöneticilik yaptım. Mersin Üniversitesi Anamur Meslek Yüksekokulu Sup tropikal İklim Bitkileri Bölümünün açılmasında öncülük ettim. 3 yıl süre ile  gönüllü olarak eğitim elemanı olarak görev aldım, hizmet ettim. 2004-2009 yılları arasında, Cumhuriyet Halk Partisinden meclis üyesi olarak görev yaptım.” Şeklinde konuştu.
Anamur içi 5 Ana Yatırım 
Yeni Anamur değişim programının  ana  hatlarıyla  5 ana temele dayandığına  vurgu  yapan Deniz, ‘Bunlar, insana yatırım, üretime ve istihdama yatırım, sanat ve spora yatırım, geleceğe yatırım ve geçmişimize yatırım olmak üzere bir yıldızdan oluşmaktadır. 
Partimizin ve ülkemizin birlik, beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde, genel merkezimizden hangi aday adayımız aday yapılırsa onun Arkasında dimdik duracağımıza söz veriyorum. Cumhuriyet Halk Partisinden aday olup seçilirsem, Anamur´umuzun temiz doğasını, yeşil sahilini, verimli tarım arazilerini koruyarak dürüst ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla, hep beraber ortak akılla Anamur´u yöneteceğiz.’  Şeklinde  konuştu.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANAMUR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop