CHP’Lİ Mustafa Umut Yılmaz Adı Kulislerde Konuşuluyor...

CHP’Lİ Mustafa Umut Yılmaz Adı Kulislerde Konuşuluyor...

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak alan yerel seçimlerde AKParti, CHP ve MHP’den Belediye başkan adayı olabilmek için ortaya çıkan aday adayları yoğun bir tempoda çalışmalarına hız verirken, yeni aday adayları isimleri de siyasi kulisleri hareketlendiriyor.
Bu haber 2018-10-17 15:22:36 eklenmiş ve 2291 kez görüntülenmiştir.

verirken, yeni aday adayları isimleri de siyasi kulisleri hareketlendiriyor.
Şu ana kadar siyasi partilerde aday adaylıklarını açıklayan isimlerin yanı sıra ne yapacağı merak edilen, aylar önce aday adayı olarak istişarelerde bulunan bazı isimlerin ne zaman ortaya çıkacağı merek ediliyor.
CHP siyasi kulislerine aylar önce adı öne çıkan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi iş adamı Mustafa Umut Yılmaz’ın adı ortaya atılarak aday adayı olacağı yorumları yapılmaya başlandı.
CHP Kulislerinden elde edilen bilgilere göre Mustafa Umut Yılmaz CHP’ye farklı biri heyecan getireceği ve partiye güçlü bir dinamizm katacağı konusunda bazı CHP’lilerin iş birliği içinde olduğu gözden kaçmıyor.
Aday adaylığı açıklamasıyla ilgili partilileri ve yakın çevresiyle görüş alışverişinde bulunduğu konuşulan iş adamı Mustafa Umut Yılmaz’ın,’Belediye başkanlığına aday olmak ve seçimlerden zaferle çıkmak istiyorum. Ancak, partimin göstereceği aday kim olursa olsun, yanında olurum. Ben Cumhuriyet Halk Partiliyim,  şimdiye kadar oyumu altıoktan başka yere kullanmadım, kimseye de oyunuzu şuraya verin şeklinde yönlendirme yapmadım, bundan sonra yapmam. Benim için CHP’nin kazanması önemli’  dediği elde edilen bilgiler arasında.

ETİKETLER : Mustafa Umut Yılmaz
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop