GÖZDE KALAYCI, CAN’INA KAVUŞTU

GÖZDE KALAYCI, CAN’INA KAVUŞTU

Anamur’un sevilen ailelerinden Kalaycı ve Toksoy aileleri kızları Gözde’yi gelin verdi.
Bu haber 2016-07-18 10:07:26 eklenmiş ve 3727 kez görüntülenmiştir.

Suzan-Ahmet Kalaycı çifti güzeller güzeli kızları Gözde’nin, Bursa’nın Osmangazi ilçesinin tanınmış ailelerinden Fatma-Muzaffer Cihan çiftinin oğlu Can ile hayatlarını birleştirmesinin mutluluğunu yaşadılar.
Gözde Kalaycı’nın dayısı Hasan Toksoy’un (Karambol Hasan) işletmeciliğini yaptığı Efsane Yalı Mocamp’da yapılan düğün törenine, Anamur ve Anamur dışından yoğun bir katılım oldu.
Düğünün yapıldığı tesise gökyüzünü aydınlatan havai fişek gösterisi ve davetlilerin alkışları arasında giren Gözde ve Can çifti, ilk danslarını yine alkışlar arasında yaptılar.
Gözde Kalaycı Cihan’ın,  annesi Suzan Kalaycı ve ablası Zübeyde Kalaycı’nın davetlilerle yakından ilgilendiği düğün törenine, çoksayıda  çicek ve telgraf  gelmesi  dikkatlerden  kaçmadı.
Anamur’da yapılan ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde gönüllerince eğlenen davetliler genç çiftin mutluluğuna ortak oldular. 

Anamur’da gerçekleşen  düğün törenin ardından  damat Can Cihan’ın baba  ocağı, Bursa’nın Osmangazi ilçesinde de  ikinci bir düğün  yapıldı.
Gelin Gözde Kalaycı’nın ailesinin ve yakın aile dostları da  Bursa’ya giderek  Gözde ve Can  çiftinin  mutlu gününe ortak oldular.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer MAGAZİN haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop