SINAV KOLEJİ MEZUNLARINI TÖRENLE UĞURLADI

SINAV KOLEJİ MEZUNLARINI TÖRENLE UĞURLADI

Anamur Sınav Koleji 8 yıllık eğitimlerini tamamlayarak 2 Haziran’da girdikleri zorlu bir sınavın ardından liselere girmek için bekleyen öğrencilerini okulun bahçesinde yaptıkları törenle “Onları bekleyen başarılı bir geleceğe” uğurladı.
Bu haber 2018-06-23 09:28:59 eklenmiş ve 1385 kez görüntülenmiştir.

Kurucu Genel Müdür Seher Gümüş, şube rehber öğretmeni Semih Mutlay yaptıkları konuşmada öğrencilerine şu ana temayı vurguladılar: “Aldığınız eğitim sizi başarı basamaklarında üst sıralara taşırken asla ve asla insanlıktan, toplumun değerlerinden, Atatürk İlke ve İnkılaplarından uzaklaşmayınız. Ülkemizin geleceğini siz ve sizin gibi düşünen gençler tayin edecektir. Çocuklarınıza mutlu olacakları geleceği hazırlamak sizlerin görev ve sorumluluğudur.” 
Mezun öğrencilerin ailelerinin katılımı ile yapılan mezuniyet töreninde 8. Sınıf öğrencileri onurla taşıdıkları bayrak ve flamalarını törenle 7. Sınıf öğrencilerine teslim ettiler.
Okul birincisinin plaketini teslim alması, yaş kütüğüne birincilik Kartalını çakmasının ardından hep birlikte kep atarak mezuniyetlerini kutladılar.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop