Güven, CHP İktidarında, İnce’yi Cumhurbaşkanı Yapmaya Kararlıyız

Güven, CHP İktidarında, İnce’yi Cumhurbaşkanı Yapmaya Kararlıyız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Anamur İlçe Örgütü, ‘memleket meselesi’ yaklaşımıyla 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde iktidarı elde etmek için, aylardan bu yana yaptıkları saha çalışmalarına hız kesmeden devam ettiler.
Bu haber 2018-06-22 17:20:55 eklenmiş ve 346 kez görüntülenmiştir.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur İlçe Başkanı Ayhan Güven, ‘24 Haziran’da yapılacak erken seçime hazır olduklarının altını çizerek, “Erken genel seçim kararı alan iktidarın ülkeyi artık yönetemediği ortaya çıkmıştır. CHP’nin elde edeceği başarıdan korkup, genel iktidara giden yolun yerel iktidardan geçtiği gören iktidar ve ortağı, erken seçimin düğmeye basmıştır. Ne yaparlarsa yapsınlar kazanamayacaklar.’ Dedi.
Türkiye’nin geleceği için başka Cumhurbaşkanlığı olmak üzere, hem yerel hem de genel seçimlerde CHP’nin mutlaka başarılı olacağının altını çizen Güven, CHP’nin tüm örgütlü yapısıyla yekvücut halinde “Önce Türkiye” diyerek saha çalışması yaptıklarını söyledi.
Ben’ değil ‘biz’ anlayışıyla kişisel hesapları bir kenara bırakıp yekvücut halinde alanlarda, Adana’nın en ücra köşesinde yaşayan yurttaşlarımıza kadar herkese defalarca kez ulaşıp partimizin programını doğru bir şekilde anlatacağız. İnanıyoruz, çalıştık, çalışıyoruz ve kazanacağız ” dedi.
Ülke genelinde olduğu gibi Anamur’da da kadını, erkeği, genci yaşlısı tüm CHP’ye gönül vermişlerle, aylar öncesinden yarın seçim olacakmış gibi her hafta köy statüsünden çıkarılarak mahalle olan yerleşim alanlarındaki vatandaşlarımızı evlerinde, tarlalarında ziyaret ederek, parti programımızı anlattık,  broşürler  dağıttık, kısaca  onlarla  sohbet edip, hatırlarını  sorduk.
Saha çalışmalarımızda kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarımızın, ülkenin kötü yöneltildiğinden, ürettikleri ürünlerin para etmediğinden, üst üste gelen zamlardan alım güçlerinin kalmadığından birçok konuda dertli olduklarını ve vatandaşın sırtındaki yükü taşıyamayacak hale geldiğini gördük.’  Diye konuştu.
Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında ve Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmaya kararlıyız.’ Dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop