Bakan Elvan, Önce Anamurlularla, Ardından Muhtarlarla Buluştu

Bakan Elvan, Önce Anamurlularla, Ardından Muhtarlarla Buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Anamur İlçe Teşkilat binasının önünde, partililere seslenen Bakan Elvan; “Başı Toroslar kadar dik, gönlü Akdeniz kadar engin olan kardeşlerim hepinizi sevgiyle selamlıyorum sözleriyle başladığı konuşmasında,
Bu haber 2018-06-22 13:57:24 eklenmiş ve 687 kez görüntülenmiştir.

Bakan Elvan, ‘24 Haziran seçimleri o kadar önemli ki siyasi parti meselesi değil Türkiye meselesidir. Bende sizin çocuğunuzum Ermenek'te doğdum ne sıkıntılar çektiğinizi daha iyi bilirim. Dünya beşten büyüktür diyen bir lideriniz var Recep Tayip Erdoğan Türkiye'nin değil dünyanın en güçlü liderlerinden birisi bunu sadece biz değil herkes söylüyor. Biz bir hizmet partisiyiz. Hangi partiden olursa olsun herkese kucak açan bir partiyiz. Vatandaşlarımızın futbol takımı tutar gibi parti tutmadığını biliyoruz. Hizmet neyse biz o hizmete oy veririz diyen vatandaşlarımızı biliyoruz.  Akdeniz sahil yolunda sadece ve sadece 33 kilometrelik  bir yol kaldı. İki buçuk saatte Mersin'den Anamur'a geldik. 2 yıl içerisinde 10 tünel 2 viyadük açtık. Bizden Anamur'a iskele istediniz 350 metre uzunluğunda 50 metre genişliğinde olan iskeleyi Anamur'a bu yıl sonunda kazandıracağız. Alaköprü sulaması yıllardan beri bekletildi. 83 bin 600 dekar araziyi sulayacağız. Çalışmalarımız son hızla devam ediyor ve ödeneklerimiz devam etmektedir. Anıtlı barajı ve sulama sistemi bu projemiz zaman aldı hemen halledilebilecek bir baraj değildi. DSİ Bölge müdürümüz de gelip sizleri bilgilendirdi. Demirören, Çaltıbükü, Boğuntu çok sayıda göletimiz var bunların hepsini sizlerin hizmetine sunacağız. Melleç deresi, Sultançayı ve Dragon çayının ıslahını yaptık. Akine ve Sarıağaç mahallelerinin iskanını yaptık. 150 yataklı devlet hastanesinin yapımı devam ediyor ve sağlıklı yaşam merkezi kazandıracağız. Benim ağzımdan ne çıktıysa harfiyen yerine getiren bir kardeşinizim. 15 yıl öncesi muz üretimine bakın birde şimdiki zamandaki muz üretimine bakın. Muz üreten kardeşlerimizi dışarıya karşı koruduk. Arsalarımızın seralarımızın    değeri ikiye katlandı. Bu yıl Karaağa, Lale,Çeltikçi, Çaltıbükü, Güngören, Kızılaliler mahallerinde parke taşı yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinde Liderimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerinizi bekliyor hepinizi Allah'a emanet ediyorum” diye konuştu.
Daha  sonra  Anamur öğretmenevinde  STK  temsilcileri  ve muhtarlarla  bir araya  gelen,  Bakan Elvan, Yatırımlarla ilgili bilgi  paylaşımında bulundu.Anamur iskelesinin bir yıl içinde tamamlanarak hizmete sunulacağını ve buna paralel olarak Anamur gümrük kapısının da açılacağı müjdesini verdi.
Anamur muhtarları bölgelerine özgü sorunları içeren dosyaları Bakan Alvan’ a verdiler.
Bakan danışmanlarının inceledikleri dosyaları da belirtilen tüm sorunların hemen çözüleceği müjdesini veren Bakan Elvan, Ülkeye  yapılan  hizmetlerin  devamı  için AK Partinin seçimden  zaferle  çıkmasının  ülkenin hayrına  olacağını  söyledi.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop