CHP ANAMUR’DA KENETLENDİ

CHP ANAMUR’DA KENETLENDİ

Son 50 yıl içinde görev yapan ilçe başkanları Türkiye’nin geleceği için sahaya indi.
Bu haber 2018-06-02 13:51:47 eklenmiş ve 502 kez görüntülenmiştir.

Anamur CHP Örgütünde son elli yıl içinde ilçe başkanlığı yapmış isimler CHP Birinci sıra milletvekili adayı Cengiz Gökçel’in toplantısına birlikte katıldılar.
Aralarında Belediye
Başkanlığı, Belediye
meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği,ilçe yönetim kurulu üyeliği,kurultay delegeliği de yapmış olan son elli yılın CHP’li başkan ve yöneticileri 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde CHP’nin Anamur’da olası başarısı için adeta kenetlendiler.
CHP Eski Belediye Başkanları ve ilçe başkanlığı yapmış olan Anamur’da sevilen ve sayılan isimler arasında geçen Aslan
Müftüoğlu
,Osman Orhan,Şevket Erkan,Yalçın Kayakılıç,Gökçin Yalçın,Tahir Şeref verdikleri ortak açıklamada “Türkiye’nin geleceği için bizler evimizde oturamayız,sahaya çıkarak çalışacağız,CHP Seçim çalışma ekiplerine destek vereceğiz,Anamur’un yarınları için elimizi taşın altına koyacağız” ifadelerine yer verdiler.
CHP İlçe Başkanı Ayhan Güven ise 24 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerde CHP’nin öneminin ortaya çıktığını ve seçimlerde CHP’nin Türkiye’nin
geleceği
için önemli bir misyon üstlendiğini belirterek “Tünelin son ışığına giriyoruz, ülkemize hak, hukuk ve adalet ile çağdaş demokrasinin gelmesi için çabalıyoruz” şeklinde konuştu.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop