ŞEN “EMİTT FUARINDA YER ALMALIYDIK’

ŞEN “EMİTT FUARINDA YER ALMALIYDIK’

Anamur Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Fatih Şen 58 ülke ve 700’e yakın Belediyenin katıldığı dünyanın altıncı büyük turizm fuarında Anamur’unda stand açmasını beklediklerini ve Anamur’un tanıtımı açısından bu şansları kullanamadıklarını belirterek konu ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.Şen açıklamasında şu ifadelere yer verdi..
Bu haber 2018-01-31 15:32:44 eklenmiş ve 906 kez görüntülenmiştir.

“Bildiğiniz üzere İstanbul’da 25-28 Ocak 2018 tarihleri arasında dünyadan çok sayıda ülkenin de katıldığı 22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat fuarı  düzenlenmektedir. Biz Anamur Turizm ve Kültür Derneği olarak bu fuarda Anamur’umuzu temsil etmeyi isterdik. Ancak bizim sivil toplum örgütü olarak gücümüz belli bir yere kadar yetiyor. Burada biz beklerdik ki sayın Belediye Başkanımız Mehmet Türe tüm sivil toplum örgütlerini, turizmcileri toplasın ve bu fuara katılım için gerekli girişimleri yapsın. Maalesef mevcut yerel yönetimden bu gayreti göremiyoruz. Her zaman kültürün ve turizmin yanında olduğunu söyleyen belediye başkanımıza buradan sesleniyorum: Komşu ilçemiz Gazipaşa EMİTT de kendi başına büyük bir stand açıp bizim muzumuzu ve bizim çileğimizi sergileyip reklam yaparken siz neredesiniz? Neden bu fuara katılmadık? Neden siz herkese önderlik edip bu fuarda yerimizi almadık?” dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop