MHP’Lİ KADINLAR, İLÇE MERKEZİNDE BULUŞTU

MHP’Lİ KADINLAR, İLÇE MERKEZİNDE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partili kadınlar, parti ilçe merkezinde bir araya geldiler.
Bu haber 2018-01-30 13:44:25 eklenmiş ve 5559 kez görüntülenmiştir.

MHP Anamur İlçe Başkanı Ahmet Karan’ın da katıldığı toplantıda, partili kadınlar, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada partileri için çalışacaklarını söylediler.
MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan, partili kadınlara yaptığı konuşmada, partilerine hiçbir baskı altında kalmadan gelmelerini söyledi.
Karan;’ Sizlerin partinize bir başkasının baskısı ile gelmenizi arzu etmeyiz.  Çocuğum Büyükşehir Belediyesinde çalışıyor, işten çıkarmasınlar, partiye gidip bir görüneyim düşüncesi içinde olanların buraya gelmeleri doğru bir davranış değil. Şunu söyleyebilirim, ‘sosyal medya hesaplarından Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’ye,  partimize (MHP) hareket içerikli bir söz söylemedikleri, yüz kızartıcı bir eylemde bulunmadığı sürece,  ihtiyacı olan hiçbir partilimizin çocuğu işten çıkarılmayacak. Mensubu bulunduğunuz partinize isteyerek gelirseniz çalışmalarınız da o ölçüde olumlu olur ’ Dedi.
MHP’li  kadınlar da, partilerine  bağlılıklarını  dile  getirerek,’ içimizde  çocuğunun iş kaygısı  olmayanlarda  var.Bizler  her zaman  partimizin  emrinde  çalışacağız’  şeklinde  partilerine  hiçbir  baskı altında kalmadan geldiklerini  söylediler.
MHP İlçe Başkanı  Karan’da,4 Şubat Pazar günü, Mersin  Büyükşehir  Belediyesinin  hayata geçirdiği  projelerin  açılışlarını  yapmak üzere  Mersin’e gelecek olan  MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’yi karşılamak  üzere   otobüslerle  Mersin’e  gideceklerini  belirterek, gelmek  isteyenlerin isimlerini  yazdırmalarını istedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop