ÜNLÜSELEK, EMİTT FUARINDA ANAMUR’UN TANIMINI YAPTI

ÜNLÜSELEK, EMİTT FUARINDA ANAMUR’UN TANIMINI YAPTI

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılan Ünlüselek standı, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
Bu haber 2018-01-29 12:58:33 eklenmiş ve 1077 kez görüntülenmiştir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin de standının bulunduğu,  Türkiye’nin en büyük turizm fuarları olan 22. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT), Ünlüselek turizm tesisleri sahiplerinde Uzay Ünlüselek, tesislerinin ve Anamur’un tanıtımını yaptı.
Dünyanın 5 büyük turizm fuarı arasında yer alan 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) açtığı stantta Anamur’un tarihi ve doğal güzelliklerinin yer aldığı buroşürleri ve çeşitli eşantiyonlarda dağıtan Uzay Ünlüselek, Amacının Anamur’u ve tesislerini en iyi şekilde tanıtmak olduğunu belirterek; ‘ İşletme olarak Anamur’un tanıtımını en iyi şekilde yaptığımızda geri dönüşlerden tesislerimizin de kazanımlarının olacağının bilincindeyiz. Bu nedenle her yıl olduğu gibi bu yılda fuarda yerimizi aldık. Standımızı ziyaret edenlere sözlü olarak da Anamur’u tanıtmaya çalıştık. Bizlerde başka stantları ziyaret ederek, yeni dostluklar kurduk.
Mersin Büyükşehir Belediyesinin standı ilgi gördü, Çukuova Kalkınma Ajansı desteğiyle açılan büyük stantta Ünlüselek adına stant açtık. Mersin Valiliğine ve ÇKA yetkililerine Anamur’u ve tesislerimizin tanıtımına bu fırsatı verdiği için de teşekkür ediyorum’ dedi.
Anamur’da  turizmin  canlanması için  tanıtımın  kaçınılmaz olduğuna  vurgu yapan Uzay  Ünlüslek, ‘Anamur’a baktığınız  zaman deniz-kum, doğa, alternatif turizm için yaylaları, kısaca turizm için olağanüstü  potansiyel var. Ancak yeteri kadar bilinmiyor bu anlamda bizler Anamur’u tanıtmak için fuarlara katılıyor ve gerekli önemi vererek elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda  herkes üzerine  düşen görevi  yaparsa, Anamur  Ülkemizin  parlayan  yıldızı olur’  dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANAMUR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop