DR.PÜRYAN BOZYAZI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE ATANDI

DR.PÜRYAN BOZYAZI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE ATANDI

Anamur devlet hastanesi doktorlarından genel cerrah Dr. İbrahim Kenan Püryan, Bozyazı Devlet Hastanesi başhekimliğine atandı.
Bu haber 2018-01-25 16:08:42 eklenmiş ve 2290 kez görüntülenmiştir.

Cumhuriyet  Üniversitesi  Tıp Fakültesi  mezunu  olan ve 24 Yıllık  meslek yaşamında  ilkeli  bir duruş sergileyen  Dr.Püryan’ın,Bozyazı Devlet hastanesi başhekimliğine  atanması  hastaları  tarafından  sevinçle karşılandı.

5 Yılı aşkın idarecilik deneyimi olan Dr. İbrahim Kenan Püryan, doğallığı  ve hastalara  yakınlığı  ile  işinde  başarılı ve  sevilen  hekimlerden biri  olarak ifade  ediliyor.

 

Dr.Püryan’ın  mesleki  deneyimi şöyle:

1994 YILINDA CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM.

1994-1997 YILLARI ARASINDA SİVAS HAFİK İLÇESİ SAĞLIK GRUP BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTIM

1997-1998 YILLARI ARASINDA CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ANESTEZİ VE REANİMASYON BÖLÜMÜNDE BİR YIL ASİSTANLIK YAPTIM.

1998-2003 YILLARI ARASINDA CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ GENEL CERRAHİ BÖLÜMÜNDE 5 YIL 7 AY ASİSTANLIK YAPTIM.

2003-2006 YILLARI ARASINDA SİVAS NUMUNE HASTANESİNDE GENEL CERRAHİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPTIM.BU SÜRE ZARFINDA ALMANYA ACHEN ÜNİVERSİTESİ UNİ CLİNİC TE FITIKTA YAMA UYGULAMALARI ALANINDA KONGRELERE VE EĞİTİMLERE KATILDIM.

2006-2007 YILLARI ARASINDA SAMSUN ALAÇAM DEVLET HASTANESİ GENEL CERRAHİ UZMANI

2007-2008 YILLARI ARASINDA SİVAS NUMUNE HASTANESİNDE GENEL CERRAHİ UZMANI

2008-2010 YILLARI ARASINDA ÖZEL BATMAN HASTANESİNDE , BAŞHEKİM VE GENEL CERRAHİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPTIM.

2010-2015 YILLARI ARASINDA SİVAS NUMUNE HASTANESİNDE GENEL CERRAHİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPTIM.

2015-2016 YILLARI ARASINDA ANKARA POLATLI DEVLET HASTANESİNDE GENEL CERRAHİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPTIM.

25.06.2016 TARİHİNDEN İTİBAREN ANAMUR DEVLET HASTANESİNDE GENEL CERRAHİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.
BUNLARA EK OLARAK ;
ANESTEZİ VE REANİMASYON BÖLÜMÜNDE 1 YIL ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞTIĞIM SÜRE İÇERİSİNDE HER TÜRLÜ GENEL ANESTEZİ UYGULAMALARINI SPİNAL VE EPİDURAL ANESTEZİ UYGULAMALARINI VE REGİONAL BLOKLARI YAPTIM.AYRICA BU EĞİTİMİM SIRASINDA VOLUM RESPİRATUAR CİHAZDA YOĞUN BAKIM ŞARTLARINDA HASTA TAKİBİ KONUSUNDA 6 AY DENEYİMİM OLDU.
GENEL CERRAHİ UZMANI OLARAK ÇALIŞTIĞIM HASTANELERDE ÖZELLİKLE COLORECTAL CERRAHİ , HEPATOBİLİER CERRAHİ , FITIK CERRAHİSİ VE MAJÖR TRAVMATİC CERRAHİ HASTALARDA ACİL CERRAHİ UYGULAMALARI VE YİNE TÜP TORACOSTOMY VE TRAVMATİC TORACS YARALANMALARINDA ACİL CERRAHİ GİRİŞİMLER VE YİNE ÇOCUK CERRAHİSİ ALANINDA FITIK VE AKUT BATIN CERRAHİ GİRİŞİMLERİNDE YETERLİ SAYIDA VAKA VE CERRAHİ DENEYİME SAHİP.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop