Güngör, Ziraat Mühendisleri Odası Temsilciğine Yeniden Seçildi

Güngör, Ziraat Mühendisleri Odası Temsilciğine Yeniden Seçildi

Ziraat Mühendisleri Odası Anamur İlçe Temsilciliği Olağan Genel Kurulu toplantısı yapıldı.
Bu haber 2018-01-22 12:37:19 eklenmiş ve 685 kez görüntülenmiştir.

Mevcut oda temsilcisi Mustafa Güngör yeniden seçilirken Başkan yardımcılığına ise Gamze Deniz seçildi.
Genel kurula Mersin şube başkanı Mustafa Kemal Karaoğlu ve Anamur tarım ilçe müdürü Hüseyin Niyazi Sarıoğlu’nun yanı sıra ziraat mühendisleri katıldı.
Karaoğlu ve  Sarıoğlu  yaptıkları  konuşmalarda, Anamur'da ziraat mühendisleri arasında iyi bir birlik olduğunu ve bunun devamını dilediklerini dile getirdiler.
Genel Kurul sonunda yeniden Ziraat Mühendisleri Odası Anamur İlçe Temsilciliğine seçilen, Mustafa Güngör de yaptığı konuşmada,  genel kurula katılan tüm üyelere  teşekkür etti.
Güngör, tarım kenti olan Anamur’da ziraat mühendisleri arasında güçlü bir dayanışma olduğuna vurgu yaparak,’Üyelerimiz tarafından verilen görevin önemi ve sorumluluğunu iyi biliyoruz. Elimizde taşıdığımız bu bayrağı daha yükseklere taşıma gayreti  içerisindeyiz.
Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da odamızın ilkeleri doğrultusunda Anamur’un en önemli sivil toplum kuruluşu olarak, gerek mesleğimizin onuru, itibarı ve kamuoyunda hak ettiği saygınlığın devamı için çalışacak,  toplum yararına  olan çalışmalarımız  ve gayretlerimiz  devam edecek’ dedi.
Temsilci yardımcılığına seçilen Gamze Deniz de, meslek kuruluşu olarak her zaman üreticilerin yanında olacaklarını söyledi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop