ANAMUR MİLLİEĞİTİM MÜDÜRÜ DAĞISTAN VEDA ETTİ

ANAMUR MİLLİEĞİTİM MÜDÜRÜ DAĞISTAN VEDA ETTİ

Anamur milli eğitim müdürü Aziz Dağıstan emekli oluyor.
Bu haber 2018-01-19 13:57:26 eklenmiş ve 1650 kez görüntülenmiştir.

Dağıstan Anamur protokolü ile devlet ve kamu daire müdürlerine Anamur öğretmen evinde bir veda yemeği düzenledi.
Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, Cumhuriyet başsavcısı Oğuz Şükrü Öner, Emniyet müdürü Mehmet Güngör, İlçe Jandarma komutanı Binbaşı Serdar Cangökçe ve Anamur’un tüm daire müdürlerinin katıldığı yemekte bir konuşma yapan Kaymakam Kurdoğlu şu ifadelere yer verdi.
“Milli eğitim müdürü geride bıraktığı başarılar ve onun yetiştirdiği örgenciler çok anlamlı bir sermayeyidir. Yeni yaşamında ona başarılar diliyorum. Emekli yaşamında da eğitime önem vereceğini ve çalışma arkadaşlarına destek olacağına inanıyorum” dedi.
Emekli olması nedeniylede çalışma arkadaşlarına bir veda konuşması yapan Milli eğitim müdürü Aziz Dağıstan “Bozyazı ilçesinde başladığı öğretmenlik yaşamıma artık nokta koyma zamanı geldi. Emekli oluyorum ama Anamur için bundan sonra da elimi taşın altına her zaman koyacağım. Görev yaptığım zaman süreci içinde Anamur öğrencilerinin eğitim sorunlarının çözümünde ve eğitimin kalitesinin artması için hep çalıştım, bana verdiğiniz destekten dolayı sizlere teşekküre ediyordum” şeklinde konuştu.
Veda yemeğinin ardından Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu,Milli Eğitim  Müdürü Aziz  Dağıstan’a bir plaket verdi. Emniyet Müdürü Mehmet Güngör ve ilçe jandarma komutanı Binbaşı Serden Cangökçe ise Dağıstan'a çeşitli hediyeler sundular”
Elde edilen bilgilere göre Anamur milli eğitim müdürü Aziz Dağıstan’ın Ak parti Anamur Belediye Başkan aday adayı olacağı öğrenildi.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop