Hızır Okullarından Erasmus Toplantısı

Hızır Okullarından Erasmus Toplantısı

Özel Anamur Hızır Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Erasmus Programı kapsamında faaliyetleri ve hedefleri, Avrupa Birliği hibe destekli uygulamalı projelere katılan öğrenci velilere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Bu haber 2018-01-16 15:53:33 eklenmiş ve 1307 kez görüntülenmiştir.

 Okul Müdürü Mustafa Yıldız başkanlığında okul konferans salonunda yapılan toplantıya, projede yer alan 12. Sınıf öğrencilerinin velileri katıldı. 
Acil yardım, yeni doğan ve ameliyat hijyen’in incelenmesi için yurt dışı staj programı kapsamında  22 öğrencinin Çekoslovakya, Makedonya ve Danimarka´ya iki ayrı grup halinde gideceğini kaydetti. 
 Okul Müdürü Mustafa Yıldız, 8 ve 6 kişilik  ilk iki  grubun kendisi ve okulun sahibi Kazım Burak Cankurt´un refakati ile Çek Cumhuriyeti ve Makedonya´ya gideceğini ve 24 Şubat´ta Yurda döneceklerini söyledi. 

İkinci grubun ise okul öğretmenlerinden Ayla Sepetçi´nin refakatinde Danimarka´ya gideceğini ve 4 Nisan 2018´de de geri döneceklerini ifade eden, okul müdürü Yıldız, amaçlarının öğrencilere, yurt dışında yapılan sağlık hizmetleri, ameliyat ve acil hizmetleri karşılaştırma imkanı tanımak olduğunu söyledi. Yıldız gelecek yılda benzer bir projenin şimdiden hazırlığını başlattıklarını da sözlerine ekledi. 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop