Anamur Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurul Yaptı

Anamur Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurul Yaptı

Kooperatif Başkanı Ahmet Özdemir güven tazeledi
Bu haber 2018-01-16 13:56:17 eklenmiş ve 3169 kez görüntülenmiştir.

Anamur Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulu yapıldı. Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi bölge birliği Başkanı Muhammed Yalçın’ın divan başkanlığı yaptığı genel kurulda seçimlere tek liste halinde gidildi.
Genel kurulda alınan karar çerçevesinde bir kmon8raki genel kurulun üç yıl sonra yapılmasına karar verilirken tahmini gelir bütçesinin 2018 yılında 1 milyon 030 bin lire.2019 yılında 1 milyon 113 bin lira ve 2020 yılında ise 1 milyon 600 bin lira olarak belirlenmesi kararlaştırıldı.
Yapılan genel kurul sonucunda Anamur esnaf sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi başkanlığına yeniden Ahmet Özdemir seçilirken,yönetim kuruluna ise Hüseyin İbret,Nazir Aslan,Osman Bakar ve Yunus Can seçildiler.
,Denetim kurulu üyeliğine ise Durmuş Ali Duman ile Ali Aydın,üst kurul delegeliğine ise Ahmet Özdemir.Hüseyin İbret ve Nazif Aslan seçildi.
Genel kurul’da bir konuşma yapan Ahmet Özdemir Anamur esnafına iki yıl içinde 41 milyon kredi dağıtıldığını belirterek, önümüzdeki üç yıl içinde ise esnafların tüm sorunlarının çözümleriz doğrultusunda kooperatifin esnaflara desteğinin süreceğini belirtti.
Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifiyle ortam çalışmalar sürdüren Halk Bankası Anamur Şube Başkanı Hakan Atlıhan ise hükümetin esnaf kredilerinde büyük destek sağladığına işaret ederek esnafların yatarı,tesis,araç temini gibi atılımlarında 200 bin liraya kadar,yatırımlarda ise 500 bin liraya kadar kredi desteği sağladığını ve halk bankasının tüm esnaflara kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop