'UĞUR Kabul ve Bursluluk Sınavı’na yoğun ilgi

'UĞUR Kabul ve Bursluluk Sınavı’na yoğun ilgi

Anamur UĞUR Okulları Kurucu Müdürü Abit Eski:Sınavımıza katılan tüm öğrencilerimize ve onlarla bu heyecanı yaşayan tüm velilerimizin UĞUR Okullarına olan ilgisi bizleri onurlandırdı, kendilerine Anamur UĞUR Okulları ailesi olarak sonsuz teşekkürler ediyorum’ dedi.
Bu haber 2018-01-15 14:17:57 eklenmiş ve 1962 kez görüntülenmiştir.

13-14 Ocak tarihlerinde yapılan UĞUR Okullarında burs olanağı sağlayacak 'Uğur Kabul ve Bursluluk Sınavı’na çok sayıda öğrenci katıldı.
Yurt genelinde aynı tarihlerde ve saatlerde 4, 5, 6.7.8.9.10 ve 11'nci sınıf öğrencilerine yönelik yapılan sınavlara 1300 öğrenci katıldı.
3 oturumda gerçekleşen  'Uğur Kabul ve Bursluluk Sınavı’na öğrencileri getiren veliler,  okulu gezme fırsatı bularak, öğretmenlerle sohbet etti.
Uğur Okulları tarafından düzenlenen 'Uğur Kabul ve Bursluluk Sınavı’na katılan, öğrenciler, gelecek hedefleri ve  burslu olarak  Uğur Okullarında  okumak  için ter döktüler.
UĞUR Okulları  Anamur  Kurucu Müdürü  Abit  Eski, sınava  beklentilerinin çok üzerinde  başvuru  olduğunu belirterek,’  Sınavımıza  beklentimizin  üzerinde  bir  başvuru ve katılım oldu. Sınavda başarı  sırasına  göre burs imkanı  kazanacaklar.
Yoğun  ilgi  yaşanan  bursluluk  sınavımızda öğrenciler kadar  velilerin de  sınav  heyecanı  yaşadıklarını  gözlemledik. Çocuklarının UĞUR ayrıcalığı ile eğitim almasını arzu eden veliler, okulumuz ve  eğitimlerimiz hakkında  öğretmenlerimizden  bilgi aldılar.
Sınavımıza katılan  tüm öğrencilerimize ve  onlarla bu heyecanı  yaşayan  tüm  velilerimizin   UĞUR Okullarına  olan ilgisi  bizleri  onurlandırdı, kendilerine  Anamur  UĞUR  Okulları ailesi  olarak  sonsuz teşekkürler ediyorum’ dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop