ANTSO’DAN Bozyazılı Öğrencilere Eşofman

ANTSO’DAN Bozyazılı Öğrencilere Eşofman

Anamur Ticaret Ve Sanayi Odası her yıl düzenli olarak Ramazan Ayında yapılan gıda yardımları ve her eğitim öğretim yılının başında yapılan eğitim yardımlarını başlatıp geleneksel hale getirdi.
Bu haber 2017-12-26 14:27:14 eklenmiş ve 753 kez görüntülenmiştir.

Anamur ve Bozyazı ilçelerinde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere eşofman takımı dağıtıldı.

Anamur Ticaret Ve Sanayi Odası başkanı Ferudun  Torunoğlu, ülkemize olan sosyal sorumluluklarını elinden geldiğince  yerine getirmeye çalışan, bu yardımların odaları aracılığı ile tüm ülkede ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile olan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür etti.
Yardım kapsamında hazırlanan 132 adet eşofman takımının Bozyazı Kaymakamı Hayati Taşdan’ın  makamında  Milli Eğitim Müdürü  ve Okul  müdürlerine, 
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Yılmaz, Hüseyin Deniz ve  Ayhan Şen  tarafından teslim edildi.
Kaymakam  Hayatı Taştan’ da  ANTSO  Yönetim Kurulu Başkanı  Ferudun  Torunoğlu ve  Yönetim Kurulu Üyelerine, duyarlılıkları nedeniyle teşekkür etti.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop