Kocamaz, Bozyazı’ya Yaptığı Hizmetleri Gezdi

Kocamaz, Bozyazı’ya Yaptığı Hizmetleri Gezdi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde yaptığı hizmetleri tanıtmak amacıyla düzenlediği Hizmet Tanıtım Programının ikinci gününde, Bozyazı’da yapılan hizmetleri yerinde tanıttı.
Bu haber 2017-12-20 10:13:30 eklenmiş ve 1129 kez görüntülenmiştir.

2016 yılında temeli atılan ve 2017 yılı içerisinde faaliyete geçen, Bozyazı  Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi gezildi. Merkezde şu anda 57 köpek, 26 kedi olmak üzere toplam 83 hayvanın bakımı yapılıyor.
Gezi kapsamında ikinci yer olarak, Bozyazı’ya bağlı Mahallelerimize hizmet veren MESKİ Bozyazı Teknik Hizmet Binası gezildi.
Meclis üyelerine, yakında hizmete açılacak olan ve Mersin Büyükşehir Belediyesinin Bozyazı İlçemize Kazandırmış olduğu Bozyazı Çok Katlı Otopark ve Pazar Yeri gezdirildi ve tanıtıldı.
Bozyazı Belediyesi tarafından 2013 yılında temeli atılan ve Büyükşehir yasası ile 01 Nisan 2014 tarihinden itibaren büyükşehir Belediyesine devredilen, Bozyazı İlçesinin 9 Mahallesinin kanalizasyon atıklarının toplandığı ve aktif bir şekilde çalışan,  Uzun Havalandırmalı Aktif Çamur Prosesli Bozyazı Atık Su Arıtma Tesisi gezildi. Tesisle ilgili meclis üyelerine  bilgiler verildi.
Ayrıca
Bozyazı İlçesi Merkez Mahallesinde sıcak asfalt yapılan yerler ile tenis kortu  gezildi.  

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop