PROF. DR. ERTEN GÖKÇE ANAMUR’DA

PROF. DR. ERTEN GÖKÇE ANAMUR’DA

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Erten Gökçe Akademik ve Eğitim Danışmanlığını yaptığı Anamur Sınav Okulları’nı ziyaret etti.
Bu haber 2017-12-20 09:26:15 eklenmiş ve 1977 kez görüntülenmiştir.

Eğitim ve Öğretim yöntem ve teknikleri ile davranış ve kazanımlar üzerine öğretmenlere seminer verdikten sonra iki gün boyunca sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle görüşmeler yaptı. Hızla değişen ve gelişen ekonomi sektöründe yerlerini alabilmeleri için eğitim sektöründeki yenilikler ve öğrencilerin hedefleri konusunda bilgilendirmeler yapan Prof. Dr. Erten Gökçe, Birey olarak ekonomik sektörde, ülke olarak dünyada yerimizi alabilmemiz için daha ilkokul çağında çocuklarımızın aldıkları eğitimin kalitesi, koyacakları hedefler ve bu hedeflere ulaşabilmek için kurallar konusunda alacakları kararlar ve bu kararları uygulayabilmeleri yaşamsal önem taşımaktadır.” dedi.
Anamur Sınav Okulları’nın “eğitimdeki gelişme ve yenilikleri yakından takip ettiğini, öğrencilerinin gelecekte toplumda çok özel yerlerinin olacağını belirten” Prof. Dr. Erten Gökçe kendisinden görüşme talep eden velilerle de görüşerek danışmanlık yapmıştır. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop