PROF. DR. ERTEN GÖKÇE ANAMUR’DA

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Erten Gökçe Akademik ve Eğitim Danışmanlığını yaptığı Anamur Sınav Okulları’nı ziyaret etti.
Bu haber 2017-12-20 09:26:15 eklenmiş

Eğitim ve Öğretim yöntem ve teknikleri ile davranış ve kazanımlar üzerine öğretmenlere seminer verdikten sonra iki gün boyunca sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle görüşmeler yaptı. Hızla değişen ve gelişen ekonomi sektöründe yerlerini alabilmeleri için eğitim sektöründeki yenilikler ve öğrencilerin hedefleri konusunda bilgilendirmeler yapan Prof. Dr. Erten Gökçe, Birey olarak ekonomik sektörde, ülke olarak dünyada yerimizi alabilmemiz için daha ilkokul çağında çocuklarımızın aldıkları eğitimin kalitesi, koyacakları hedefler ve bu hedeflere ulaşabilmek için kurallar konusunda alacakları kararlar ve bu kararları uygulayabilmeleri yaşamsal önem taşımaktadır.” dedi.
Anamur Sınav Okulları’nın “eğitimdeki gelişme ve yenilikleri yakından takip ettiğini, öğrencilerinin gelecekte toplumda çok özel yerlerinin olacağını belirten” Prof. Dr. Erten Gökçe kendisinden görüşme talep eden velilerle de görüşerek danışmanlık yapmıştır. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2017 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi