Erbal Eğitim Kurumları Bir İlki Gerçekleştirdi..

Erbal Eğitim Kurumları Bir İlki Gerçekleştirdi..

Çocuklar şişme çadırda 7D gösterimi ile eğlenerek öğrendiler.
Bu haber 2017-12-16 12:05:37 eklenmiş ve 1329 kez görüntülenmiştir.

Erbal Eğitim Kurumları, bilimsel aktiviteler kapsamında Anamur’da ilk kez şişme çadır ve çadır içinde 7 D gösterimi ile ay ve güneş tutulması,  mevsim değişiklikleri,  gezenler ve gök cisimlerini daha yakından tanıma imkanı buldular.
Öğrencilerin ilk kez 7D gösterimi ile tanışmaları nedeniyle oldukça heyecanlı oldukları gözlendi.
Çadırın içine gruplar halinde g öğrenciler, ay ve güneş tutulmasını izlemenin keyfini çıkardılar.
Erbal eğitim Kurumları Kurucu müdürü Suna Yılmaz, Şişme çadır içinde 7D gösterimini izlerken kendisinin de oldukça heyecanlandığını ve eğlendiğini belirterek, ‘ay ve güneş tutulması ve oluşumlarını, mevsimleri, gezegenleri,  gök cisimlerini öğrencilerimiz yaşayarak öğrenme şansı buldular.  Yine öğrencilerimiz Bilim atölyesinde  12 farklı  deney  yaptılar ve  elementleri daha  yakından tanıdılar. Anamur’da ilk kez Erbal Eğitim Kurumlarında böyle bir çalışmayı yapmış olmamız da elbette önemli.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop