ANAMUR DOĞRU CEVAP, ÇOCUK KULÜBÜNE DÖNÜŞTÜ

Geçtiğimiz yıllarda Doğru Cevap Etüt Merkezi olarak, kurum bundan böyle, Anamur Doğru Cevap Çocuk kulübü adı altında hizmet verecek.
Bu haber 2017-12-13 12:22:55 eklenmiştir.
Test

Doğru Cevap Çocuk Kulübü olarak, ruhsat ve açma ruhsatı gibi yasal işlemleri bitirilen,  kurumda
çocuklara gelişim özelliklerine uygun eğitim veriliyor.
Doğru Cevap Çocuk Kulübü Anamur temsilcisi Lütfiye Çiftçioğlu, kurumlarında çocukların gelişim özelliklerine ve becerilerine eğitimin yanı sıra ev ödevlerini de zevkle yaptırdıklarını söyledi.
35-40 Kişilik sınıflarda çocukların öğretmenleri tarafından aktarılmak istenen bilgileri, yeteri kadar alamadıklarına vurgu yaparak,’kurumumuza gelen çocuklarımızın sıkılmadan belleklerinde kalacak şekilde mental  aritmatik ve  birçok  konuda eğitim veriyoruz. Yazılılardan önce öğretmenleri ön yazılı yaparak öğrencilerin eksikliklerini görüyor ve ona göre hareket ediyor ’dedi.
Sosyal aktivitelerle çocukların kendilerine olan özgüvenlerini gelişmesine katkı sağladıklarını da belirten Çiftçioğlu, öğrenciler arasında RAMA giden çocukların da olduğuna dikkat çekerek,’’ çocuklar ergenlik döneminde oldukları için kendilerini ayrıcalıklı hissetmek istiyorlar, kurum olarak hem kendilerine hemde çevrelerine güven duygusunu vermeye çalışıyoruz. Çocuklar evlerine giderken yorgun ve bıkkın değil mutlu gidiyor, bu nedenle Doğru Cevap Çocuk Kulübüne isteyerek geliyorlar’ şeklinde açıklamalarda bulundu.
Doğru Cevap Çocuk Kulübüyle ilgili tüm yasal prosedürleri tamamladıklarını da ifade eden Kurum temsilcisi Lütfiye Çiftçioğlu, ‘Etüt Merkezlerinin kapanmasıyla birlikte daha önce Anamur Temsilciği olarak sözleşme yaptığım Doğru Cevap’la yoluma devam etmek istedim.  Bu nedenle Çocuk  Kulübü olarak  isim  değişikliği  yaptık. Ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin (532-7464294 ve 8142697)  nolu telefonlardan çalışmalarımızla  ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler’ diyerek kurum müdürlüğünü de  Talat Çelik’in yürüteceğini söyledi.

 

 

DİKKAT! : Özel haberleri kaynak göstersensebile ve haberi Yeni-anamur.com'daki linkine yönlendirse dai yayımlayan diğer site yöneticileri hakkında yasal işlem yapılacaktır. 
Ajans Haberleri Abonesi dışındaki haber alımı ve yayınlanması haber linki olsa bile yasaktır!
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2016 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi