MHP İL BAŞKAN YARDIMCISI YALÇIN’DAN PARTİ İÇİ EĞİTİM

MHP İL BAŞKAN YARDIMCISI YALÇIN’DAN PARTİ İÇİ EĞİTİM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, parti içi eğitimlerine devam ediyor.
Bu haber 2017-12-13 10:46:14 eklenmiş ve 463 kez görüntülenmiştir.

Ülkü Ocakları ve Ülkücü İşçiler Derneği yönetici ve üyelerinin da katıldığı eğitim seminerlerinde, partinin teşkilat yapısı ve seçim stratejileri hakkında  bilgiler veriliyor.
Doğru kararlar alabilmek, sağlıklı politikalar üretebilmek için, gençlerin ilgisini doğru yöne çekmek istediklerini belirten MHP  İl  Başkan  Yardımcısı  Ramazan Yalçın,’verdiğimiz  eğitimdeki temel amacımız, sınırsız  olan öğrenmenin  ve  kavgadan uzak, kırıcı üslup  kullanmadan tartışmayı ve  dönüşlerinin  olumlu yönlerini  eğitime katılan Ülkücülerle paylaşmak. Ben düşüncesinden, biz düşüncesine ulaşmanın Milliyetçi Hareket Partisinin temel anacı olduğunu da slayt gösterileri eşliğinde anlatıyoruz.
Bu ve benzeri eğitimlerde yapmaya çalıştığımız gençliğin geleceği görebilmesini ve kendileri tarafından şekillendirebilmesini sağlamak ’dedi.
Milliyetçi Hareket Partisinin Teşkilatlanma yapısı hakkında da bilgi paylaşımında bulunduklarını belirten Yalçın, Ülkücülerin, korkmayan,  yılmayan, gözünü budaktan çekinmeyen davasından ödün vermeyen milliyetçiler olduğunu söyledi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop