Efsane Yemekçilik Gazipaşa Şubesi Yarın Açılıyor

Efsane Yemekçilik Gazipaşa Şubesi Yarın Açılıyor

Efsane Yemekçilik Anamur’un ardından Gazipaşa şubesi de yarın ( 8 Aralık Cuma)hizmete giriyor.
Bu haber 2017-12-07 09:41:15 eklenmiş ve 5096 kez görüntülenmiştir.

Anamur ve çevresinde yapılan birçok özel günlerde verilen toplu yemekte, servis yapan  Efsane  Yemekçilik, Gazipaşa  halkından gelen talep üzerine  burada da şube açma kararı  aldı.
Efsane Yemekçilik  sahiplerinden  Emel Toksoy,Anamur ve  çevresinde birçok  özel günlerde  firma olarak  yemek servisi  yaptıklarını  belirterek,’  Gazipaşa da da  birçok  özel  günde  yemek servisimiz oldu.  Yemeklerimizden ve  servisimizden memnun kaldıklarını  belirterek, Gazipaşa da da  şube açmamız konusunda yoğun bir talep oldu. Bizde bu yoğun talep karşısında şube açma kararı aldık’ dedi.
Gazipaşa Şubesinin sorumluluğunu çocukları Osman Nuri’nin aldığını ifade eden Hasan Toksoy(Karambol Hasan)  ise ‘Yemekçilik firmamızın tüm yükü eşimin üzerinde, yoğun çabası ile çok yol aldık.Kadın elinin  değdiği  her işte olduğu gibi Efsane Yemekçilik de de şimdiye kadar  kullandığımız gıda ürünlerinin kalitesini düşürmedik.  Bizi tercih eden  dostlarımızdan   aldığımız paranın hakkını  vermek için, ev  kadar temiz koşullarda kaliteden ödün vermeden  ustalarımızın  yaptığı yemekleri yine  profesyonel  çalışanlarımız  servis ediyor. Herkes kısmetini yer  hem aile olarak,hemde tüm Efsane  çalışanları olarak buna inanıyoruz.Gazipaşa  Şubemizle de  Gazipaşa  ve çevresine  hizmet vereceğiz.’dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop