ANED Üyeleri Eğlenerek Öğreniyor

ANED Üyeleri Eğlenerek Öğreniyor

Kısa adı ANED olan Anamur Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma Derneği’ üyeleri, yer sıkıntısı nedeniyle dernek binasında açılan el işi kursunda Halk Eğitim Merkezi Usta öğreticilerinden Zeynep Taşpınar öncülüğünde eğlenerek öğreniyorlar
Bu haber 2017-12-04 11:47:02 eklenmiş ve 172 kez görüntülenmiştir.

Çarşamba günleri ressam Zekiye Karamanoğlu’ndan resim kursları alan ANED üyelerinin, el sanatları kursuna katılmaları ailelerini de mutlu etti.
Sosyal ve kültürel alanlarda farklı etkinlikler düzenleyerek engelli üyelerin evlerinden çıkmalarına ve sosyal yaşama katılmalarında etkili olan Dernek yöneticileri, engellilerin sorunlarına dikkat çekmek amacıyla farkındalık etkinliklerine 2018 yılında da devam edilecek.
Dernek Başkanı Hikmet Narcı, engellilerin neşesi, huzuru ve gelecekle ilgili umutlarının, çalışmalarına güç verdiğini belirterek, “Milli eğitim müdürlüğü bağlantı kurarak engelli üyelerimizin için kurs açılmasını talep ettik. Talebimize olumlu cevap aldık ancak yer sıkıntısı ile karşılaştık. Bizde kursun dernek çalışma ofisimizde vermeye başladık. Üyelerimiz ilgi gösterdiler.  Kursiyerlerimiz yapılan çalışmalardan, verilen eğitimden çok memnunlar. Buda bizleri olduğu kadar ailelerini de mutlu ediyor.” Dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop