CHP Anamur İlçe Kongresi Yapıldı

CHP Anamur İlçe Kongresi Yapıldı

CHP İlçe Başkanı Ayhan Güven Güven Tazeledi
Bu haber 2017-11-27 09:02:12 eklenmiş ve 3145 kez görüntülenmiştir.

CHP Anamur’da İlçe olağan kongresini yaptı. Kaplan düğün Salonunda yapılan Kongrede Divan başkanlığını Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak yaptı, katip üyeliklere ise Belgin Gökyar ile Güldal Sümer yaptılar.
Mersin Milletvekilleri, Serdar Kuyucuoğlu, Hüseyin Çamak ve Aytuğ Atıcı kongreye katılırken CHP Genel Başkan baş danışmanı ve eski kültür Bakanlarından istimihan Talay, Ankara Çanktaya ilçe Başkanı Selçuk Dereli, eski milletvekillerinden Vahap Seçer ve A.Rıza öztürk kongreye katılanlar arasında yer aldı.
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, MHP İl başkan yardımcısı Ramazan Yalçın, MHP Anamur ilçe Başkanı Ahmet Karan, Demokrat  Parti  İlçe Başkanı Murat  Özdemir,Ak parti Kadın kolu başkanı Funda Cop, Saadet Partisi ilçe Başkanı Menderes Bora, Vatan partisi Demokrat parti başkan ve yöneticileri, Sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile çok sayıda muhtar da kongreye katılarak başarı dileklerinde bulundular
CHP olağan kongresinde iki aday yarıştı. İlçe Başkanı Ayhan Güven ve  Çarıklar Belediye Başkanlarından Mehmet İlker Özen kongrede yaptıkları konuşmanın ardından aday olduklarını açıkladılar ve delegelerden oy istediler.
183 delegenin 176´sı oylamaya katıldı. Oyların 145´ini alan Ayhan Güven tekrar İlçe Başkanı olarak güven tazeledi ve yola devam etti. Mehmet İlker Özen ise 35 oyda kaldı.

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop