ZİRAAT ODASINDAN ARICILARA KONFERANS

ZİRAAT ODASINDAN ARICILARA KONFERANS


Bu haber 2016-06-11 08:33:41 eklenmiş ve 5478 kez görüntülenmiştir.

Anamur Ziraat Odası Başkanlığı Anamur ve Bozyazı ilçelerinde arıcılık yapan vatandaşlara konferans verdi.
Anamur ve Bozyazı İlçelerinde Arıcılık yapanların yoğun ilgi gösterdiği konferansta konuşan, Oda Başkanı Mehmet şeref Gümüş, “ Ziraat Odası Başkanlığı olarak Odamız Başkanlığının Hizmet Binasında, Anamur ve Bozyazı’ da bulunan Arı Yetiştiricilerimizin sorunları, Arı hastalıkları, bu hastalıklarla mücadele ve Arıcılık’ ta kullanılan Dezenfektanların önemi konulu konferans düzenledik” dedi. 
Konferansa Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Uzman Tarım Danışmanı Uğur Yıldırım’ ın konuşmacı olarak katıldığını söyleyen Gümüş, Uğur Yıldırım’ ın da Arıcılıkta dezenfektanın ve dezenfektan kullanımının önemini anlattığını ve Arı yetiştiricilerimizin sorularını yanıtladığını söyledi.
 Oda Başkanı Gümüş; Anamur Ziraat odası Başkanlığı olarak her zaman ve her daim üreticilerimizin yanında o5lduklarının altını çizerek”  Üreticilerimizin sorunlarını biliyoruz ve çözümü için ne yapmamız gerekiyorsa da yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Ama benim üreticilerimizden tek ricam birlik ve beraberlik içerisinde olalım” şeklinde konuştu.
Konferansın sonunda katılımcılara ikramlarda bulunuldu ve hap birlikte fotoğraf çektirildi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop