ERBAL EĞİTİM KURUMLARINDAN MUHTEŞEM ETKİNLİK

ERBAL EĞİTİM KURUMLARINDAN MUHTEŞEM ETKİNLİK


Bu haber 2016-06-06 11:04:49 eklenmiş ve 4713 kez görüntülenmiştir.

Anamur’da 6 yıldır faaliyet gösteren özel Erbal Eğitim Kurumları bir yıllık çalışmalarının meyvesi olan hünerlerini, 25 ve 26 Mayıs gülenlerinde, iki gece üst üste Muhteşem Yılsonu Gecesinde sergilediler.
 Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe,  öğrenci velileri ve çok sayıda davetli, minik öğrencilerin sunduğu gösterileri izledi.
 Gösteride öğrencilerin sergilediği birbirinden renkli gösterilerle davetliler adeta büyülendiler. Okul öncesi eğitim ve değerler eğitiminden kazandıkları birçok güzellikleri seyircilerle paylaşan minikler, İstiklal Marşı, Mehter Marşı gibi önemli ve anlamlı sunumlar yaptılar.
Özel Erbal Eğitim Kurumları müdiresi Suna Aras, törende eğitime katkılarından dolayı Belediye Başkanına ve 42 kişilik Erbal Eğitim Kurumunun “ailem” dediği ekibine tek tek plaket verdi.
 Aras“Bizler Erbal ailesi olarak, çocuklarımız için çok özverili çalıştık, bu çalışmada saatine bakmadan gecesini gündüzüne katan güzel yürekli ekibime sizlerin huzurunda teşekkür eder, başarılarının devamını diliyorum.” dedi. Konuşmasının devamında “Bu gün çocuklarımız yıl boyunca öğrendiklerini sergileyecekler. Değerli veliler bu güzel evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi onlara emanet etmek bizlere büyük gurur veriyor. Bize verdiğiniz bu büyük destekten dolayı Erbal ailesi olarak sizlere teşekkür ediyorum.  Sevgili çocuklar sizler milletimizin en değerli varlığı barışın ve sevgini temsilcisi aydınlık yarınlarımızın güvencesisiniz. Sizleri çok seviyor, sizlere inanıyor sizlere güveniyor ve Türkiye Cumhuriyetini sizlere emanet ediyoruz.” dedi.
 Geceyi muhteşem bir görsel şova çeviren “Sarıkamış - Çanakkale rondu” ardından, “Türk Çocuğu, Yeşil Ördek, Karadeniz, Semazen, sıra gecesi, zombi ” gösterisi izleyenlere tiyatro tadında gösteri sunarken, öğrencilerin performanslarını, konuşma ve yeteneklerini ortaya çıkarmalarına olanak tanıdı.
 Gösterilerin sonunda kep giyen ve diploma alan 6 yaş öğrencileri ailelerine ve öğretmenlerine duygulu anlar yaşattılar.  Anaokulu Hazırlık sınıfı öğrencileri marşlar eşliğinde  ve konfeti yağmuru ile keplerini havaya atarken, veliler mutluluk göz yaşları içerisinde alkışlarıyla öğrencilere eşlik etti.
 Anaokulundan mezun olmanın burukluğu, İlkokula başlayacak olmanın heyecanını yaşayan öğrenciler sınıf öğretmenleri ve Okul kurucuları Suna Aras'ın elinden aldıkları diplomaları ve Türk bayraklarını gururla taşıdılar.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANAMUR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop